У МВС спростовують інформацію про побиття міліцією затриманих у Києві активістів

Раніше народний депутат Дмитро Лінько повідомив, що міліція побила його помічника Ігоря Криворучка

Фото з відкритих джерел

У столичній міліції спростовують інформацію про те, що затриманих на мітингу під музеєм ВВВ активістів побили правоохоронці. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявила прес-секретар ГУ МВС України в м. Києві Юлія Мусташ.

"Ця інформація не відповідає дійсності. Якщо є необхідність, ми можемо відправити людину на судово-медичну експертизу. Якщо у людини є якісь такі повідомлення, вона може звернутися до міліції із заявами, і ми будемо розглядати всі звернення", - зазначила вона.

Раніше народний депутат Дмитро Лінько повідомив, що міліція побила його помічника Ігоря Криворучка, а іншим затриманим порвала одяг.

Нагадаємо, у Києві комуністи зібралися на акцію біля музею ВВВ. За даними МВС, у мітингу брали участь близько 1 тис. громадян. На акції міліціонерові бризнули в обличчя з газового балончика, після чого він був госпіталізований.

У ході заходу правоохоронці затримали 19 молодих чоловіків. На 18 склали адмінпротоколи ("Дрібне хуліганство"), щодо одного вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Правопорядок в усьому Києві сьогодні забезпечують близько 6,5 тис. правоохоронців.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів