У Мінкульті заявили про початок процедури надання Музею на Поштовій статусу пам'ятки національного значення

Для завершення процедур столична влада має розробити і повторно внести в міністерство пакет документів

Знайдені артефакти на Поштовій площі Фото з відкритих джерел

Міністерство культури розпочинає процедуру надання статусу пам'ятки національного значення Музею на Поштовій площі у столиці. Про це повідомила заступник міністра Тамара Мазур на брифінгу в середу, передає "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні експертною комісією при Міністерстві культури рекомендовано Мінкультури розглянути питання включення до Державного реєстру нерухомих пам'яток України за категорією "пам'ятка археології національного значення" археологічні знахідки, які були знайдені під час розкопок на Поштовій площі", - цитують Тамару Мазур.

Також рекомендували міністерству проаналізувати питання включення пам'ятки до Держреєстру під категорією "пам'ятник історії".

Мазур зазначила, що такі рекомендації дозволяють міністерству розпочати процедуру внесення до Держреєстру.

Разом з тим, у Мінкультури заявили, що для завершення всіх процедур міська влада Києва повинна доопрацювати і повторно внести в міністерство пакет документів по об'єкту як пам'ятки місцевого значення.

За словами Мазур, підготовка проекту акта Кабінету міністрів може тривати кілька місяців, але все залежить від того, як зацікавлені органи будуть надавати свої погодження.

Новини за темою: "Побудуй ТРЦ в моє серце": Чому розкопки на Поштовій площі посварили Київ

Нагадаємо, що в лютому 2015 року під час розкопок на Поштовій площі археологи на великій глибині знайшли частину вулиці середньовічного Києва.

12 березня 2015 року на розкопках стародавньої вулиці Києва стався обвал ґрунту, й археологи призупинили роботи. У квітні стародавню вулицю, знайдену на місці будівництва торгового центру на Поштовій площі, засипали землею з метою збереження.

Як повідомлялося, 5 липня Верховна Рада рекомендувала урядові заборонити будівельні роботи і створити музей на Поштовій площі у Києві.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів