У мережі презентували інфографіку вартості оренди житла біля метро у Києві

Найдорожча оренда квартир "Палаці Спорту" і "Площі Льва Толстого"

Агенти змін Facebook

Дизайнери організації "Агенти змін" створили мапу з приблизною вартістю оренди однокімнатних квартир біля метро в Києві. Схема грунтується на даних сайту з оголошеннями про продаж та оренду житла.

Наголошується, що при підрахунку враховувалися тільки пропозиції в радіусі 1 км від станцій метро. Цим пояснюється відсутність результатів на "Славутичі", "Петрівці", "Лісовий", "Іподромі" та "Червоному хуторі". Половину найдорожчих квартир відкинули і вирахували середню вартість оренди. Окремо на карті виділили станції метро, де в більшості випадків здають квартири в новобудовах або, навпаки, в дореволюційних будинках.

У січні поточного року у вагонах київського метро з'явилися оновлені лінійні схеми гілок підземки, які розробили дизайнери-волонтери організації "Агенти змін". Зелені безконтактні карти київського метро, велонавігація на Трухановому острові, редизайн столичного фунікулера – також справа рук "Агентів".

Новини за темою: У мережі показали, як англомовні іноземці чують назви станцій київської підземки

Раніше повідомлялося, що для киян створили карту, де можна відзначити улюблені місця в місті. Проект покликаний встановити діалог між мешканцями столиці та чиновниками, а також надати дані про функціональне наповнення міських просторів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів