У Київській обл. з 1 липня постачальником природного газу буде "Київоблгаз"

Повідомляється, що у зв'язку зі зміною постачальника усім побутовим споживачам, готовим надалі отримувати газ у свої домівки, необхідно укласти новий договір з ТОВ "Київоблгаз збут" про надання послуг з газопостачання

З відкритих джерел

У Київській обл. з 1 липня постачальником природного газу буде "Київоблгаз". Про це повідомляє прес-служба "Київоблгаз".

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ), визначила нового гарантованого постачальника природного газу всім категоріям споживачів Київської області - ТОВ "Київоблгаз Збут" (постанова НКРЭКУ № 1588 від 21.05.2015 про видачу ліцензії на постачання природного газу)", - йдеться в повідомленні.

З 1 липня 2015 ПАТ "Київоблгаз" за рішенням Національної комісії з регулювання ринків енергетики і комунальних послуг (далі - НКРЭКУ) - постановою №1587 від 21.05.2015 р. анульовано дію ліцензії з надання послуг з газопостачання всім категоріям споживачів.

"Для побутових споживачів, що проживають у Київській області, гарантованим постачальником газу з 1 липня 2015 за рішенням НКРЕКП - постановою №1588 від 21.05.2015 р. - призначено підприємство ТОВ "Київоблгаз збут".

Новини за темою: "Київоблгаз" повністю відновив газопостачання в Ірпені

Повідомляється, що у зв'язку зі зміною постачальника усім побутовим споживачам, готовим надалі отримувати газ у свої домівки, необхідно укласти новий договір з ТОВ "Київоблгаз збут" про надання послуг з газопостачання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), схвалила інвестиційну програму ВАТ "Київоблгаз" на 2015 р. обсягом 72,4 млн грн.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів