У Київраді пропонують установити відеокамери в дитячих садках

Очікується, що встановлення відеоспостереження вирішить проблеми безпеки дітей та стимулювання працівників у надані якісних освітніх послуг

Открытый источник

Депутати постійної комісії Київради з питань транспорту, зв’язку та реклами сьогодні підтримали проект рішення "Про питання безпечного перебування дітей в закладах дошкільної освіти комунальної форми власності міста Києва шляхом встановлення камер відеоспостереження в дитячих групах та на територіях цих закладів". Про це повідомляє прес-служба Київської міської ради.

"Важливо відмітити, що саме батьки будуть вирішувати, де ставити камери відеоспостереження, скільки одиниць повинно бути і чи взагалі вони потрібні у даному дитячому садочку. Департамент освіти КМДА проведе відповідне опитування, і лише після письмової згоди батьків місто забезпечить заклади відеокамерами, які працюватимуть в режимі реального часу", – пояснив голова постійної комісії Київради з питань транспорту Олексій Окопний.

У Київраді зазначають, що встановлення відеоспостереження вирішує проблеми безпеки дітей та стимулювання працівників у надані якісних освітніх послуг.

Новини за темою: У Києві встановлено вже 7 тис. камер відеоспостереження, - Крищенко

"На сьогодні життя дітей під час їхнього перебування в дитячих садочках повністю залежить від працівників цих закладів. Ураховуючи, що на одного вихователя припадає в середньому 13 вихованців, уваги вихователя за активними діями кожної дитини не достатньо. Встановлення камер надасть можливість батькам віддалено спостерігати в режимі реального часу за життям своєї дитини, що підвищить безпеку присутності дитини в даному садочку", – підкреслив автор цього проекту рішення, депутат Київради Олександр Бродський.

Згідно з проектом рішення, у шестимісячний термін з моменту надання батьківської згоди на розміщення камер дитячий садочок мають облаштувати відповідною технікою.

Нагадаємо, що Київська міська державна адміністрація планує наступного року підключити до міського дата-центру усі камери відеоспостереження, що монтовані у школах та дитячих садочках.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів