Киеввласть
Столична влада попросила протестувальників розблокувати проїжджу частину вулиці Грушевського, де учасники акції протесту встановили намети. Про це заявив заступник мера Києва, секретар Київради Володимир Прокопів в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Що стосується проведення протестних акцій, хочу зауважити, що ми з великою повагою ставимося до права людей проводити акції, але просимо, щоб організатори таких акцій мали повагу до інтересів киян, які повинні безпечно рухатися містом, мати можливість швидко пересуватися київськими дорогами, і якщо в цьому немає крайньої потреби, то не перекривати дороги. Я особисто був на Грушевського: необхідності в перекритті дороги не було ніякої, ці намети стоять там порожніми, і це критично впливає на транспортну інфраструктуру міста, тому що рухатися через центр практично неможливо. І ми готові вступати в переговори з організаторами цієї акції", - сказав Прокопів.

Новини за темою: Протестувальники встановили намети навпроти Верховної Ради і на Грушевського

Нагадаємо, в Києві під стінами Верховної Ради відбувається акція протесту соратників колишнього губернатора Одеської області, а нині лідера партії "Рух нових сил" Саакашвілі і низки інших опозиційних політиків. Організатори та учасники заходу вимагають від парламенту скасувати депутатську недоторканність, змінити виборче законодавство, зробивши партійні списки відкритими, а також створити антикорупційний суд. 17 жовтня під час зіткнень біля будівлі Верховної Ради постраждали п'ятеро осіб.

Новини за темою: Протестувальники встановили намети навпроти Верховної Ради і на Грушевського