Київська влада обіцяє замінити аварійні тепломережі на нові вже в 2019 році

Очікується, що завдяки цьому значно знизиться аварійність, через яку відбуваються перебої з послугами

З відкритих джерел

Наступного року в столиці планують замінити найбільш аварійні ділянки теплових мереж на нові, з попередньою теплоізоляцією й терміном безаварійного режиму роботи 25-30 років. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

"Наразі завершується проектування робіт із заміни мереж у найбільш проблемних мікрорайонах та планується відповідне фінансування", - заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він зазначив, що найбільш проблемними з точки зору стану мереж на сьогодні є Шевченківський, Подільський, Оболонський, частково Святошинський та Солом'янський райони Києва, і додав, що комплексну заміну найбільш зношених ділянок тепломереж планують провести наступного року.

Новини за темою:

"Однак для забезпечення безперебійного теплопостачання та якісних послуг киянам необхідно виконати тотальну модернізацію мереж та обладнання", - зауважив Пантелеєв.

Раніше мер столиці Віталій Кличко говорив про те, що тепломережі Києва зношені на 80%, оскільки більшість комунікацій були прокладені ще 20-40 років тому. Він наголосив, що необхідно замінити максимальну кількість труб в наступні декілька років для того, щоб упередити аварії на тепломережах.

Новини за темою: Ще один прорив труби у Києві: На вул. Регенераторній кілька будинків залишилися без води

Нагадаємо, що з початком опалювального сезону в Києві спостерігалася велика кількість проривів на тепломережах, внаслідок чого без опалення опинилися близько 300 будинків.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів