У Києві зафіксували випадок захворювання лихоманкою Західного Нілу

Епідеміологічної небезпеки немає, повідомляє Центр громадського здоров'я МОЗ

Фото з відкритих джерел

У Києві зафіксовано випадок захворювання лихоманкою Західного Нілу. Про це повідомляє Центр громадського здоров'я МОЗ України в Facebook.

"Симптоми захворювання у чоловіка з'явилися після повернення з відпочинку на Кіпрі. У вересні чоловіка госпіталізували у відділення інфекційної реанімації Олександрівської клінічної лікарні Києва з попереднім діагнозом менінгоенцефаліт, лихоманка неясного генезу. Аналіз сироватки крові направили в вірусологічну референс-лабораторію. В результаті були виявлені антитіла до вірусу лихоманки Західного Нілу, дослідження тривають," - вказується в повідомленні.

Зазначається, що аналіз Центру громадського здоров'я не виявив ризику для жителів України. Фахівці продовжують епідеміологічне спостереження.

Лихоманка Західного Нілу - небезпечне вірусне захворювання, яке поширюється через укуси комарів. У важких випадках воно викликає лихоманку, запалення оболонок мозку, лімфаденопатію, екзантему і ураження слизових оболонок.

За 7 місяців 2018 року в Україні було зареєстровано 3 випадки захворювання, за аналогічний період 2017 року - один випадок. Всі хворі були жителями Полтавської області, заразилися через укуси комарів. Смертельних випадків на території України не зафіксовано.

Раніше повідомлялося, що в Румунії за останні чотири місяці (з 2 травня по 6 вересня) зареєстровано 166 випадків захворювання лихоманкою Західного Нілу, з яких 17 стали смертельними.

Джерело: Минздрав Украины

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів