Результати обшуків
Facebook Прокуратура міста Києва

У Києві ліквідували "конвертаційний центр" з обігом понад 90 мільйонів гривень. Про це повідомила прокуратура Києва у Facebook.

"Київською місцевою прокуратурою №2 спільно зі співробітниками оперативного управління та слідчого управління фінансових розслідувань ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві в ході проведення заходів у межах кримінального провадження України, розпочатого за фактом пособництва в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах, ліквідовано діяльність "конвертаційного центру", який надавав послуги підприємствам реального сектора економіки з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку", - йдеться в повідомленні.

У своїй протиправній діяльності учасники групи використовували розрахункові рахунки, відкриті в ПАТ "Сбербанк".

Загальний обсяг проконвертованих грошових коштів за вказаний період із використанням реквізитів "транзитно-конвертаційних підприємств" склав понад 90 млн гривень. Ймовірні втрати бюджету складають понад 15 млн гривень.

"У результаті проведених обшуків вилучено комп’ютерну техніку, банківські картки, чекові книжки, первинну/бухгалтерську документацію "транзитних" та "фіктивних" підприємств, чорнові записи, електронні носії інформації, скайп-переписку та вайбер-переписку з "клієнтами", що містить інформацію з заявками на проведення "конвертаційних" операцій, 11 печаток та штампів "фіктивних" підприємств, - зазначили в прокуратурі.

Зараз проводиться комплекс оперативних та слідчих заходів.