У Києві ввечері 1 липня у зв'язку з проведенням концерту змінять маршрути руху громадського транспорту

Також буде перекрито рух транспорту на частині вулиць у центрі столиці

Фото з відкритих джерел

Сьогодні, у неділю 1 липня, під час проведення концерту міжнародного проекту "Шляхи дружби" на Софіївській площі в Києві будуть змінені маршрути руху громадського транспорту. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Зокрема, будуть змінені схеми руху автобусів, що курсують за маршрутами 24 і 114, а також тролейбусів №6, 16 і 18.

"1 липня з 20:00 до 24:00 у зв'язку з проведенням міжнародного проекту "Шляхи дружби" на Софійській площі вносяться зміни в роботу автобусних маршрутів №№ 24, 114 і тролейбусних №№ 6, 16, 18", - повідомляють представники КМДА з посиланням на "Київпастранс".

Новини за темою: У Києві до 16 липня обмежать рух транспорту та пішоходів на вул. Борщагівській

Тролейбуси маршруту №6 курсуватимуть за схемою вул. Юрія Кондратюка - вул. Маршала Рокоссовського - вул. Полярна - вул. Вишгородська - вул. Кирилівська - Подільський узвіз - вул. Овруцька - вул. Герцена - вул. Мельникова - станція метро "Лук'янівська".

Тролейбуси маршруту №16 будуть рухатися по вул. Академіка Щусєва - вул. Ризька - вул. Дорогожицька - вулиця Мельникова - вул. Січових Стрільців - вул. В'ячеслава Чорновола - Повітрофлотський шляхопровід, у зворотному напрямку по цій же схемі.

Маршрут тролейбусів №18 пройде через вул. Сошенко - вул. Вишгородська - вул. Кирилівська - Подільський узвіз - вул. Овруцька - вул. Герцена - вул. Мельникова - вул. Січових Стрільців - вул. В'ячеслава Чорновола - Повітрофлотський шляхопровід, у зворотному напрямку по цій же схемі.

Автобуси 24 і 114 будуть курсувати за схемою руху буднього дня, через вулицю Хрещатик.

Також в КМДА зазначають, що у зв'язку з проведенням концерту з 20:00 до 24:00 буде повністю припинено рух усіх видів транспорту по Володимирськомц проїзду - від перехрестя з вулицею Володимирською до перехрестя з вул. Малою Житомирською і від перехрестя з вул. Рейтарською до перехрестя з вул. Великою Житомирською.

Джерело: КМДА

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів