Фото з відкритих джерел
Улітку в Києві відбудеться концерт британського музиканта Bonobo. Виступ заплановано на другий день фестивалю UPark, 26 липня. Відповідну інформацію оприлюднили організатори. Таким чином, в один день під Аркою дружби народів виступлять британці Bonobo і Massive Attack.

Раніше стало відомо, що на фестивалі UPark виступить гурт Gorillaz. Вони стануть хедлайнерами першого дня.

Нагадаємо, попередній UPark влаштовували в Києві в липні 2016 року. Хедлайнерами першого дня були американські рокери Red Hot Chili Peppers, потім у графіку був день відпочинку, а головними учасниками другого дня стали британці Hurts і Muse. У 2017 році фестиваль не організовували.

Bonobo - сценічний псевдонім музиканта і продюсера Саймона Гріна. Всього за свою кар'єру він випустив шість студійних альбомів, перший з яких побачив світ у 2000 році. Остання збірка Migration була двічі номінована на Grammy. Спочатку британець записував всі партії самостійно, а згодом став співпрацювати з іншими музикантами. Виступи Bonobo проходять з гуртом - вокалістами, гітаристом, клавішником, саксофоністом, струнної секцією і перкусіоністом. Попередній виступ Bonobo в Києві відбувся 6 років тому - це був його перший концерт в столиці. У 2013 році музикант був учасником джазового фестивалю в Коктебелі.