У Києві в грудні хочуть перекрити рух Шулявським мостом через його реконструкцію

Раніше повідомлялося, що демонтаж Шулявського мосту хочуть почати в січні 2019 року

Шулявський міст Фото з відкритих джерел

Київська міська державна адміністрація (КМДА) має намір у грудні перекрити рух транспорту Шулявським мостом через його реконструкцію. Про це повідомив журналістам заступник голови КМДА Дмитро Давтян, передають "Українські новини".

"Ведуться роботи. Підрядник зробив передоплату по металоконструкціях. Перекриття шляхопроводу, перед тим як почнемо його розбирати, відбудеться в середині грудня", - зазначив Давтян.

Нагадаємо, раніше реконструкцію Шулявського мосту в Києві чекали з 1 травня. Проте пізніше роботу перенесли на невизначений термін. Причиною стала петиція з альтернативним варіантом реконструкції, яку зобов'язана була розглянути Київрада. У травні минулого року КМДА визначила фінальний варіант реконструкції розв'язки на Шулявці, вартість робіт має становити 400 млн грн.

Пізніше повідомлялося, що роботи з демонтажу основних конструкцій Шулявського шляхопроводу планується розпочати в січні 2019 року, при цьому очікується, що роботи з реконструкції шляхопроводу буде завершено в тому ж 2019 році.

Раніше глава "Київавтодору" Олександр Густелєв зазначив, що на сьогодні у Києві одночасно ремонтують три мости, тому що деформаційні шви Південного мосту та мосту Патона "розсипалися", там аварійна ситуація. Планово ремонтують тільки міст Метро. В результаті місто часто стоїть у заторах.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів