У Києві у студентів Державного університету телекомунікацій виявили гепатит А, - Держсанепідслужба

Захворіли четверо студентів, яких пов'язує сусідство у навчанні та проживанні

Фото з відкритих джерел

Четверо студентів Державного університету телекомунікацій в Києві захворіли на вірусний гепатит А. Про це повідомляє прес-служба Державної епідеміологічної служби.

"Всіх хворих студентів пов'язує між собою сусідство у навчанні та проживанні. Двоє хворих одногрупники, всі потерпілі проживають поруч у гуртожитку. Один з діагнозів "вірусний гепатит А" підтверджений результатами вірусологічних досліджень на маркери до вірусних гепатитів", - йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується, що перше звернення було зафіксовано ще 9 січня.

Територіальним підрозділом Держсанепідслужби в Києві вже проведено епідрозслідування. На специфічні маркери вірусних гепатитів обстежено 30 осіб; відібрано 30 змивів на бактерії групи кишкової палички в гуртожитку університету. За контактними особами налагоджено медичне спостереження. В осередках захворювання проведено заключну дезінфекцію.

Надалі заплановано відбір крові у студентів, які перебували в контакті з хворими по гуртожитку і навчальних групах, для проведення обстежень на anti-HAV Ig M вірусологічною лабораторією ДЗ "Київський МЛЦ ДСЕСУ".

Новини за темою: Пік захворюваності на гепатит А в Києві припадає на 2015-2016 рр., - головний санлікар

Нагадаємо, на початку лютого вірусний гепатит А був виявлений у шести студентів Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" (КПІ). Студенти проживали у двох різних гуртожитках вузу - гуртожитках № 4 та № 10.

Довідка: Гепатит А - гостра інфекційна хвороба з ураженням печінки. У багатьох випадках захворювання протікає майже або зовсім безсимптомно. Час між інфікуванням і появою симптомів становить від двох до шести тижнів. Інфекція потрапляє в організм людини шляхом споживання їжі або води, забрудненої інфікованими випорожненнями. Крім того, інфікування можливе шляхом близького контакту з хворими.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів