У Києві тариф на воду у 2019 році планують підвищити майже на 50%

Зростання тарифу пояснюють збільшенням вартості електроенергії, паливно-мастильних матеріалів тощо

Фото з відкритих джерел

У Києві тариф на водопостачання та водовідведення у 2019 році планують підвищити майже на 50%. Про це повідомила прес-служба "Київводоканалу" за результатами обговорення тарифів.

"Перегляд зумовлений зростанням вартості електроенергії, паливно-мастильних матеріалів, розміру ренти, реагентів, а також зміною рівня амортизаційних відрахувань, ремонтів основних засобів. Розрахунковий тариф на послуги з водопостачання та водовідведення за підрахунками ПрАТ "АК "Київводоканал" зміниться в середньому на 49,6% та становитиме 23 грн 17 коп.", - цитують директора департаменту економіки та фінансів "Київводоканалу" Ірину Кирилюк.

Зі свого боку, голова правління-генеральний директор компанії Дмитро Новицький підкреслив: якщо тарифи не підняти, можливі технічні та фінансові наслідки.

"Підприємство втратить можливість реагувати на аварійно-відновлювальні роботи та в повному обсязі виконувати їх. Також великою проблемою є відтік кваліфікованих кадрів, і без збільшення тарифу ми і надалі будемо їх втрачати", - зазначив Новицький.

За його словами, розрахунок тарифів будуть виносити на розгляд Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг тільки після того, як будуть розглянуті всі зауваження.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що КМДА планує відмовитися від хлорування води з 2019 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів