У Києві створили окреме Управління з питань цивільного захисту

Відповідним рішенням Київради також доручено розробити та затвердити в установленому порядку положення та структуру новоствореного підрозділу КМДА

Роман Ткачук. Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА Голос столицы

22 березня Київська міська рада прийняла рішення про створення Управління з питань цивільного захисту КМДА – за проголосували 78 депутатів. Новий підрозділ буде створений шляхом виділу Управління з питань надзвичайних ситуацій із Департаменту міського благоустрою та займатиметься питаннями безпеки та оперативного реагування на надзвичайні події тощо. Про це зазначив під час доповіді начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій Роман Ткачук.

"Нині в місті існує територіальна підсистема реагування на надзвичайні ситуації, яка складається з ланок, служб і сил цивільного захисту. Загальна чисельність цієї територіальної підсистеми – 11, 5 тис. осіб. Така велика кількість фахівців потребує компетентного та оперативного управління, матеріально-технічного забезпечення та оснащення. Тож для подальшого розвитку міської системи цивільного захисту – це рішення доволі важливе", – зауважив Роман Ткачук.

Новини за темою: Громадський бюджет є одним із основних інструментів співпраці столичної влади з киянами, – КМДА

Відповідним рішенням Київради також доручено розробити та затвердити в установленому порядку положення та структуру новоствореного підрозділу КМДА.

Так, відповідне Управління забезпечуватиме реалізацію вимог техногенної безпеки на потенційно небезпечних об'єктах, які можуть створити реальну загрозу виникнення аварії.

Новини за темою: Київрада перейменувала ще 13 столичних вулиць та провулків

"Функціонування такого підрозділу обумовлено необхідністю своєчасного оповіщення та інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій, його укриття у захисних спорудах, евакуації життєзабезпечення постраждалих", - зазначають в Київраді.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів