З відкритих джерел

У Києві з'явиться ще 23 нові сквери. Це буде зроблено з метою забезпечити інтереси городян і підвищити рекреаційну привабливість міста, повідомляє "Київзеленбуд".

Відразу 16 скверів буде створено в Дніпровському районі столиці, 4 - у Голосіївському, 2 - у Дарницькому й один у Деснянському.

Так, жителі Дніпровського району зможуть відпочивати на свіжому повітрі на бульварі Верховної Ради, вулицях Червоноткацькій, Пожарського і Попудренка. Відразу 5 скверів з'явиться на вулиці Ентузіастів, передає "Київзеленбуд" рішення міської ради: біля будинків 3А, 3/1А, 5А, 9Г і 41А. Також 2 нові зелені зони будуть створені на Русанівській набережній. Решта 5 скверів розташуються на вулицях Віфлиємській, Плеханова, Окіпної, Митрополита Шептицького і на бульварі Праці.

Новини за темою: "Київзеленбуд" показав нову техніку для прибирання парків

Всі нові сквери Голосіївського району розмістять на Голосіївському проспекті - біля будинків 96, 114, 108 і між корпусами будинку 120.

У Дарницькому районі міськрада порадує скверами жителів вулиць Бориспільська і Новодарницька.

Останній сквер розташують на вулиці Космонавта Волкова в Деснянському районі, між будинками 18 і 20А.

Догляд та утримання насаджень міськрада повністю поклала на "Київзеленбуд". Депутати очікують, що нові зелені зони матимуть позитивний вплив на соціально-культурний розвиток мешканців міста.