У Києві спростили процедуру зарахування дітей з однієї родини до одного дитсадка

Передбачається, що рішення надасть можливість зняти соціальну напругу серед батьків

Фото з відкритих джерел

У Києві спростили процедуру зарахування дітей з однієї родини до одного дитсадка. Відповідне рішення, яке підтримали 79 депутатів, затверджено на пленарному засіданні Київської міської ради у вівторок, 9 жовтня.

Відтепер діти, які є рідними братами/сестрами, та діти, які здобувають дошкільну освіту в обраному батьками садочку, а також діти, батьки яких є працівниками обраного закладу, зараховуються до нього першочергово.

"Система електронного запису з одного боку не дозволяє ручне втручання, вона на 100% автоматизована, але разом із тим вона не бачить братиків і сестричок. І саме тому ми змінили порядок зарахування дітей до комунальних садочків", – зазначила автор ініціативи, депутат Київради Ганна Старостенко.

Передбачається, що рішення надасть можливість зняти соціальну напругу серед батьків, які вимушені влаштовувати дітей у різні заклади дошкільної освіти.

Нагадаємо, у 2018 році на освіту з  міського бюджету виділили 13 млрд грн, що  майже на 2,7 млрд грн більше, ніж у 2017 році. За чотири роки в столиці було побудовано чи повністю реконструйовано 19 дитячих садків та 7 шкіл.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів