У Києві спалили автомобіль директора комунального підприємства "Плесо", - Білоцерківець

Автомобіль директора комунального підприємства "Плесо" Дениса Пікалова згорів повністю

Facebook Дмитрия Белоцерковца

У Києві спалили автомобіль директора комунального підприємства "Плесо" Дениса Пікалова. Про це у Facebook написав глава Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Дмитро Білоцерківець.

"Реформаторство легким не буває навіть в розмірах міста та комунальних підприємств. Боротьба з корупцією і з тими хто заробляє на місті призводить до таких наслідків. Це спалена машина директора КП "Плесо" Дениса Пікалова", - написав він.

За його словами, у нього є дві версії того, що відбулося, однак факти повинна встановити поліція і розібратися.

"Перша версія колишній 1-й заступник КП, який обіймав цю посаду дуже довго. Пару днів тому підходив і просив заспокоїти недбайливого на його думку директора, який не дає заробляти його ТОВкам на підприємстві (через оренду), а вимагає платити в бюджет виходячи з ринкових умов. Пропонував частку, партнерство і так далі, був посланий... Чим був вкрай не задоволений", - написав він.

Новини за темою: У Затоці спалили іномарку місцевого депутата

Друга версія, на думку Белоцерківця, пов'язана з реорганізацією комунального підприємства.

"Була виявлена ціла системна мережа браконьєрства і заробляння грошей через стягування плати з бажаючих громадян посмажити шашлик у зон біля води. Усім цим займалися частина рятувальників КП "Плесо". Неодноразово про це писалося в міліцію. Крім цього директор почав етап реорганізації служби порятунку з метою скорочення всесезонних працівників та економії бюджетних коштів в користь сезонних працівників і водолазів", - додав він.

Голова Департаменту благоустрою Києва сподівається на швидку реакцію поліції.

Новини за темою: У Харкові спалили автомобіль адвоката "Топаза" і "Терези"

Раніше в Києві в автомобіль Андрія Федура - адвоката підозрюваних у справі про вбивство журналіста Олеся Бузини Андрія Медведька і Дениса Поліщука - кинули невідому речовину, після чого авто загорілося.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів