У Києві рівень забруднення повітря виріс до гранично допустимого, - ДержНС

У ряді районів столиці виявлена підвищена концентрація азоту та формальдегіду

Фото з відкритих джерел

Починаючи з 31 липня в Києві спостерігається підвищення концентрації шкідливих домішок у повітрі. Про це повідомляє прес-служба ДержНС України з посиланням на дані Укргідрометцентру.

Згідно з даними синоптиків, починаючи з вівторка в столиці України спостерігаються метеорологічні умови, які сприяють накопиченню в приземному шарі повітря ряду шкідливих домішок. Зокрема, спостерігається підвищення рівня азоту та формальдегіду.

"За даними постів спостереження ЦГО ім. Бориса Срезневського, рівень забруднення діоксидом азоту досяг 5 - 6середньодобових ГДК (гранично-допустима концентрація), в районах площ Бессарабської та Деміївської; Оболонського проспекту; вулиці Довженка та проспекту Перемоги. Рівень забруднення формальдегідом досяг 5 – 7,5 середньодобових ГДК, в районах площ Бессарабської та Деміївської; проспектів Оболонського та Перемоги, бульвару Л.Українки та вулиць Довженка, Попудренка, Каунаська", - повідомляє ДержНС.

Антициклональный характер погоди, висока денна температура та нічні затримуючі шари повітря, які сприяють накопиченню домішок у повітрі, протримаються в Києві до 3 серпня.

Раніше повідомлялося, що в Україні через кишкову паличку не рекомендуються для купання 164 пляжі.

Джерело: ДСНС України

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів