У Києві проводяться позапланові перевірки житлових будинків через зростання кількості пожеж

За рік кількість пожеж зросла на 24%

Рятувальники Держнс. Архівне фото Телеграф

Столичні рятувальники проводять позапланові перевірки житлових будинків Києва через зростання кількості пожеж на 24% в порівнянні з минулим роком. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив кореспондент Людмила Клиндухова. До кінця року планують перевірити близько 1400 будинків. Рятувальники вже здійснили перевірки на Оболоні та Подолі.

Наголошується, що у всіх будинків в основному одні і ті ж проблеми.

"Це дуже часто неможливість важкої великої техніки за пожежі приїхати в цей будинок і виконувати свої прямі обов'язки, так як двори дуже часто запарковані. На Подолі є проблеми в тому, що будинки розташовані дуже близько один до одного, вони часто дерев'яні і довгий час не обробляються спеціальними засобами, тому поширення вогню відбувається занадто швидко. На Оболоні перевіряли багатоповерхівки, їх у столиці понад 2,5 тис. Кажуть, їм будуть приділяти ще більше уваги. Самі жителі часто добудовують в коридорах перешкоди, додаткові перегородки з дверима, тому є проблема з виконанням службових обов'язків пожежників", - повідомив кореспондент.

Нагадаємо, вибух в Голосіївському районі Києва, в результаті якого загинула одна людина і постраждали 7, поліція розслідує як порушення пожежної безпеки.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...