Фото з відкритих джерел

У Києві протестувальники проти будівництва нового ресторану McDonald's в рекреаційній зоні перекривали рух на вулиці Івана Миколайчука (колишня вулиця Серафимовича) у Дніпровському районі Києва. Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на представника прес-служби комунального підприємства "Київпастранс".

"З 9 години перекрито рух автобусного маршруту №87 по вул. Серафимовича, 19 в напрямку вул. Шептицького через перекриття дороги мітингувальниками", - повідомили представники підприємства.

Новини за темою: У Росії пропонують визнати McDonald's і KFC іноземними агентами

Під час перекриття вулиці автобуси курсували за маршрутом вул. Тичини - вул. Березняківська без заїзду на вул. Миколайчука.

Згідно з повідомленням організаторів акції, місцеві жителі хотіли привернути увагу влади столиці до будівництва ресторану McDonald's з порушенням вимог законів та будівельних норм в рекреаційній зоні по вул. Миколайчука.

Новини за темою: У США Mcdonald's встановив автомат, який видає бігмаки за твітти

Згідно з повідомленням "Київпастрансу", о 9:49 рух по вул. Миколайчука було відновлено.

Нагадаємо, в 2016 році вулиця на честь російського письменника Олександра Серафимовича була перейменована на честь українського актора, кінорежисера, сценариста Івана Миколайчука.