У Києві посилено заходи безпеки у зв'язку з святкуванням 1030-річчя Хрещення Русі

У місця збору віруючих можна буде потрапити через спеціально обладнані фільтраційні пункти

Департамент транспортной инфраструктуры

У Києві правоохоронці посилили заходи безпеки для забезпечення громадського порядку під час заходів в рамках святкування 1030-річчя Хрещення Русі. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції у Києві Андрій Крищенко, передає прес-служба відомства. 

Так, в суботу віруючі Української православної церкви Київського патріархату пройдуть центральними вулицями столиці. З метою належного забезпечення громадської безпеки правоохоронці посилили заходи безпеки.

У місця збору віруючих можна потрапити через спеціально обладнані фільтраційні пункти. Також правоохоронці приділятимуть особливу увагу патрулюванню вулиць та несенню служби на станціях столичного метрополітену.

Новини за темою: Порошенко взяв участь у заходах з нагоди святкування 1030-річчя Хрещення Київської Русі - України, - відео

"Щоб належним чином скоординувати дії з іншими профільними службами та швидко реагувати на позаштатні ситуації, у нас в цілодобовому режимі працює ситуаційний центр, який здійснює постійний моніторинг і контролює ситуацію в місцях проведення масових заходів", - розповів Крищенко.

Зазначимо, що сьогодні з 11:30 відбудеться хресний хід "Молитва за Україну", який завершиться молебнем на Володимирській гірці та молитвою за Україну.

У зв'язку з цим у Києві буде тимчасово обмежено рух транспортних засобів і пішоходів у центрі міста. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів