У Києві під будівлею МВС пройшов мітинг проти підпільного грального бізнесу

Мітингувальники звинувачують співробітників МВС в "кришуванні" грального бізнесу

ГСБЭП МВД

У Києві під будівлею МВС пройшов мітинг проти підпільного грального бізнесу. Про це повідомляє кореспондент "112 Україна".

"Учасники відзначають, що, за їх даними, МВС нібито кришує і прикриває ігровий бізнес в Україні, який на сьогодні заборонено. Перед входом в МВС активісти поставили ігрові автомати і, зокрема, поставили стіл для гри в карти", - передає кореспондент.

"Кілька хвилин тому акція під назвою "Казино внутрішніх справ" завершилася. В міністерство буквально тільки що прийшов Ілля Ківа, це радник міністра внутрішніх справ, і він свою позицію висловив наступну: що він виступає за легалізацію грального бізнесу, щоб податки йшли в бюджет", - повідомила кореспондент.

Новини за темою: Луценко виступає за розміщення ігрових автоматів якомога подалі від населених пунктів

Нагадаємо, легалізація грального бізнесу в Україні була припинена законом України "Про заборону грального бізнесу в Україні" від 25 травня 2009 р. Однак в останні роки знову стало актуальним питання про легалізацію грального бізнесу в Україні.

11 грудня 2015 р. Кабінет міністрів України зареєстрував у Верховній Раді розроблений Міністерством фінансів законопроект про легалізацію азартних ігор. Проте вже 22 грудня уряд замінив законопроект, зареєструвавши доопрацьований варіант. За інформацією екс-міністра фінансів України Наталії Яресько, законопроект покликаний забезпечити соціально-культурні потреби життя громадян.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів