пресс-служба прокуратуры
У Києві на час Євробачення заборонять продаж алкогольних і слабоалкогольних напоїв, окрім пива в пластиковій тарі, в межах окремих територій міста. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Відповідну пропозицію поліції депутати підтримали на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики.

"Комісія з торгівлі вирішила доручити Департаменту промисловості виконавчого органу Київради (КМДА) підготувати відповідне розпорядження", - сказано в повідомленні.

Так, обмеження передбачаються з 4 травня по 15 травня на території, прилеглій до "Євромістечка" (Хрещатик), і з 8 по 13 травня на території навколо Міжнародного виставкового центру.

Раніше Нацполіція звернулася до КМДА з пропозицією обмежити продаж алкогольних напоїв на час проведення Євробачення.

Нагадаємо, міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2017" пройде в Україні в Міжнародному виставковому центрі. Півфінали конкурсу відбудуться 9 та 11 травня, фінал - 13 травня. Забезпечувати правопорядок під час проведення міжнародного конкурсу будуть 10 тисяч поліцейських, військовослужбовців Національної гвардії, працівників Державної прикордонної служби та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Новини за темою: Для безпеки гостей Євробачення-2017 в Києві готові підключити 11 тис. камер відеоспостереження