У Києві на Великій Окружній дорозі та проспекті Академіка Глушкова тимчасово буде обмежено рух транспорту

Строки, на які впроваджується обмеження руху транспорту, поки що не вказуються

З відкритих джерел

У Києві на Великій Окружній дорозі та проспекті Академіка Глушкова тимчасово буде обмежено рух транспорту. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Згідно з повідомленням, відповідне рішення ухвалене київським міським головою Віталієм Кличком у зв'язку з будівництвом кабельної лінії 110 кВ (КЛ-110 кВ) "Новокиївська-Московська № 1, 2".

"Виконавець робіт – ПАТ "ДТЕК Київські тепломережі" - має розробити, погодити з управлінням патрульної поліції в м. Києві та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури схему організації дорожнього руху на період будівництва", - зазначається у розпорядженні мера міста.

При цьому зауважується, що на період виконання робіт ПАТ доручено забезпечити вільний та безпечний рух пішоходів і транспортних засобів, дотримання Правил благоустрою міста Києва та встановити технічні засоби регулювання дорожнього руху.

Після завершення робіт виконавець має відновити покриття проїжджої частини на всю ширину та довжину в межах розриття або зайняття за типом існуючого, а покриття тротуарів – на всю ширину та довжину в межах розриття або зайняття фігурними елементами мощення.

Саме будівництво КЛ-110 кВ здійснюватиметься поетапно (1 етап – 1 км). "Кожен етап складається із прокладання кабелю та повного відновлення благоустрою. Роботи виконуватимуться згідно з графіком, уздовж узбіччя у межах червоних ліній, що не призведе до порушення транспортного потоку, а перехід проїжджої частини проспекту Академіка Глушкова виконається закритим способом – методом горизонтального буріння", - додається у повідомленні.

Всі роботи виконуватимуться за кошти товариства.

При цьому строки, на які впроваджується обмеження руху транспорту на Великій Окружній дорозі та проспекті Академіка Глушкова, не вказуються.

Нагадаємо, наразі у Києві обмеження руху транспорту діє також на Південному мостовому переході в напрямку Столичного шосе.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів