У Києві на новорічні свята чекають до 4 млн гостей

Святкові урочистості в столиці завершаться 13-19 січня наступного року

Підготовка новорічного містечка в Києві, грудень 2016 р. FolkUkraine

У столиці України на період новорічно-різдвяних свят очікують приїзду до 4 млн осіб. Про це в інтерв'ю 44.ua розповів творець Folk Ukraine Ігор Добруцький.

Він підкреслив - кількість відвідувачів святкових локацій у Києві щороку зростає. "Якщо кілька років тому ми нараховували близько 3 млн осіб, то зараз за весь період святкування на Софійській і Контрактовій площах ми очікуємо як мінімум 4 млн осіб. До того ж багато що залежить від концепції святкувань. Якщо пам'ятаєте, в минулому році наша новорічна красуня навіть увійшла до десятки найкрасивіших у світі. Цього разу вона буде ще оригінальнішою", - обіцяють організатори.

Новини за темою: В Україні у першій половині року скоротилася кількість іноземних туристів

Говорячи про те, коли закінчаться новорічно-різдвяні святкування в Києві, Добруцький пояснив, що на Софійській площі це відбудеться 13 січня, а на Контрактовій - 19 числа. 

"Що стосується подальшої долі ялинок, то, як і в минулі роки, її гілки підуть на переробку, тирсу для мульчування рослин у Києві. Як відомо, зимовий період є справжнім випробуванням для рослин, а завдяки мульчуванню ми зможемо зменшити ймовірність згубного впливу морозів на культури", - розповів він.

Новини за темою: Цього року Київ відвідає на 15-20% більше туристів з Азії, - КМДА

Нагадаємо, в Україні вже розпочався продаж новорічних ялинок. А першу новорічну красуню вже встановили і мають намір урочисто відкрити 2 грудня в Береговому на Закарпатті.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів