У Києві на Алеї почесних поховань Лук'янівського цвинтаря з’являться освітлення та відеоспостереження

На ці потреби виділено 910 тис. гривень

З відкритих джерел

У Києві на Алеї почесних поховань на території Державного історико-меморіального Лук’янівського заповідника облаштують освітлення та забезпечать цілодобове відеоспостереження. Про це йдеться у відповідному розпорядженні Київської міської держадміністрації.

У КМДА пояснюють, що рішення ухвалили для запобігання здійсненню актів вандалізму.

Нагадаємо, Алею почесних поховань з окремим входом на її території побудовано Державним історико-меморіальним Лук’янівським заповідником для забезпечення почесних поховань учасників антитерористичної операції.

Проте освітлення та відеоспостереження не було передбачено у проектній документації під час облаштування. Наразі заповідник відповідає за поточний і капітальний ремонт зовнішньої огорожі алеї, її будівель і споруд, замощення алей, доріг, доріжок та інших елементів благоустрою тощо.

Згідно з розпорядженням, замовником робіт із розташування мережі зовнішнього освітлення та електроопор для встановлення обладнання відеоспостереження визначено Державний історико-меморіальний Лук’янівський заповідник. Установі доручено у визначеному порядку отримати вихідні дані для проектування, визначити генеральні проектну та підрядну будівельну організації для виконання робіт, забезпечити розроблення та затвердження проектної документації.

Важливо, що під час укладання відповідних договорів підряду замовники зобов’язані передбачити надання гарантії якості будівельними організаціями та встановлення гарантійних термінів експлуатації не менше 10 років.

Фінансуватимуть роботи в межах показників, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку м. Киїіва на 2017 рік. На це передбачено асигнування у сумі 910 тис. грн, із яких 100 тис. грн – на проектні роботи.

Новини за темою: У Києві 13 пішохідних переходів обладнають сенсорним освітленням

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів