У Києві на 4,5% знизили тариф на гарячу воду і на 2% – на опалення

До змін тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води населенню становив 84,45 гривні за кубометр за умов користування рушникосушаркою і 78,08 гривні за кубометр без користування рушникосушаркою. Одна гігакалорія тепла коштувала 1414,45 грн

З відкритих джерел

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), знизила тариф для ПАТ "Київенерго" на 4,5% на гарячу воду та на 2% – на тепло. Про це стало відомо під час засідання НКРЕКП 12 жовтня, передає "Укрінформ".

Зокрема новий тариф для абонентів "Київенерго" на гарячу воду становить 80,62 грн за кубометр за умови користування рушникосушаркою та 74,53 грн за кубометр, якщо рушникосушарки немає.

Новий тариф за тепло становить 1385,83 грн за Гкал для будинків, обладнаних приладом обліку, та 31,55 грн за квадратний метр для будинків, де лічильник відсутній.

Нові тарифи наберуть чинності з дня, наступного за днем опублікування постанови у газеті "Урядовий кур'єр".

Як відомо, до змін тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води населенню становив 84,45 гривні за кубометр за умов користування рушникосушаркою і 78,08 гривні за кубометр без користування рушникосушаркою. Одна гігакалорія тепла коштувала 1414,45 грн.

Новини за темою: У Києві тепло у житлові будинки розпочнуть подавати з 16 жовтня, - Кличко

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...