У Києві хочуть заборонити нічний продаж алкоголю у МАФах і магазинах

Відзначається, що порушників позбавлятимуть ліцензії і штрафуватимуть

Фото з відкритих джерел

У Києві планують з 23:00 до 10:00 заборонити продаж алкоголю у МАФах і магазинах. Про це повідомили у прес-службі Київради.

"Передбачається обмеження продажу спиртовмісних напоїв з 23:00 до 10:00. Йдеться про заборону торгівлі вином, пивом, алкогольними та слабоалкогольними напоями в МАФах і стаціонарних об'єктах торгівлі. Правило не поширюється на заклади ресторанного господарства: кафе, бари, заклади громадського харчування тощо", – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що місто повноцінно контролюватиме роботу МАФів і стаціонарних об'єктів торгівлі. 

"Як це виглядатиме на практиці: у разі виявлення тимчасового порушення продажу алкоголю міські інспектори складатимуть на місці протокол. Потім документ надсилатимуть до відповідних служб ліцензування, після опрацювання протоколу виноситься вирок: або відкликання ліцензії на продаж спиртного, або штраф", - зазначив депутат Київради Владислав Михайленко.

Він додав, що постійна комісія Київради з питань торгівлі 13 вересня підтримала в цілому проект рішення щодо обмеження продажу алкоголю вночі. Депутат сподівається, що документ як невідкладний буде винесено на сесію 20 вересня. 

Раніше повідомлялося, що в Києві хочуть ввести штрафи за нічну торгівлю алкоголем.

"Цей проект рішення підготовлено на підставі ухваленого Верховною Радою законопроекту 3149, який дає повноваження містам самим визначати режим продажу алкоголю виходячи з рішення місцевої ради. До цього такі рішення щодо стаціонарних магазинів носили рекомендаційний характер і неодноразово відкидалися в судах. Це рішення Київради дозволить штрафувати порушників, оскільки таку санкцію передбачено ухваленим законом", – зазначав радник мера Києва Дмитро Білоцерковець.

Нагадаємо, у вересні 2017 року Київрада вже забороняла нічний продаж алкоголю в МАФах, проте в Антимонопольному комітеті таке рішення назвали незаконним

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів