У Києві головою "Муніципальної варти" переобрали очільника столичної спілки ветеранів АТО

Також затверджено персональний склад штабу

Фото з відкритих джерел

Київське міське громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону "Муніципальна варта" переобрало головою голову Київської міської спілки ветеранів АТО Ігоря Марі. Про це йдеться на сторінці "Муніципальної варти" у Facebook.

"Під час заходу переобрано голову "Муніципальної варти", яким став Марі Ігор Владиславович. Крім того, затверджено персональний склад штабу, призначено двох заступників голови", – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що на зустрічі також розглянули річний звіт роботи формування та висновки ревізійної комісії. Жодних зауважень до наданих звітів громадськість не висловила.

Муніципальна варта – це орган у системі місцевого самоврядування, який планується до створення, з метою забезпечення на території, що перебуває під юрисдикцією відповідної ради, охорони громадського порядку, законності, прав, свобод і законних інтересів громадян і який утримується за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету.

У Києві, як і в інших великих містах України, муніципальні варти вже працюють на підставі рішень місцевих рад.

У червні в Києві склали присягу перші представники муніципальної варти.

Тоді в КМДА повідомляли, що київське міське громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону "Муніципальна охорона" працюватиме в усіх районах Києва в тісній співпраці з представниками підрозділу Національної поліції. Серед членів новоутвореного формування – учасники АТО, які повернулися зі сходу України і прагнуть допомогти у забезпеченні правопорядку в Києві. Вже створено районні підрозділи "Муніципальної варти", призначено їх керівників. Незабаром з'явиться також гаряча лінія формування.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів