З відкритих джерел

У Києві встановлять 4 тис. камер відеоспостереження для безпеки гостей, які відвідають пісенний конкурс Євробачення-2017. Про це повідомив заступник голови Київської міської адміністрації Олексій Резніков.

"Для безпеки гостей додатково встановлять 4000 камер відеоспостереження і дата-центр сучасного рівня. Хочу запросити в Київ представників Лондона і Тель-Авіва, які пишаються своїми дата-центрами, та подивитися на наш", - сказав він.

Новини за темою: Усі квитки на фінал Євробачення в Києві продали за 15 хвилин

Олексій Резніков розповів, що ще робить столична влада для проведення Євробачення: "По-перше, з міського бюджету вже виділено 200 млн грн. По-друге, ми направляємо кошти на благоустрій міста - навесні розпочнуться роботи з озеленення. По-третє, для поліпшення транспортних перевезень місто додатково закупило дванадцять трамваїв і більше ста автобусів. Крім того, ми почали підготовку команди волонтерів і запустили у виробництво покажчики для поліпшення навігації по місту".

Новини за темою: Організаторам Євробачення, які пішли, вже знайдено заміну, - НСТУ

Адміністрація міста подбала і про медичну допомогу. Так, 47 екіпажів швидкої допомоги були оснащені системами GPS-навігації.

Також міська влада домовилася з представниками готелів, щоб під час проведення Євробачення в Києві не підвищували плату за проживання. Готелі столиці - а це двадцять одне з половиною тисячі місць - вже готові до прийому уболівальників з різних країн світу. Очікується, що українську столицю під час Євробачення відвідає близько 20 000 гостей.

Нагадаємо, Євробачення-2017 пройде в Києві в травні на території Міжнародного виставкового центру на лівому березі. Фінал пісенного конкурсу заплановано на 13 травня.