У Києві до 2020 року побудують підземний перехід від метро до ВДНГ

Всі витрати для зведення підземного переходу будуть враховані в міському бюджеті на 2019 рік

Заступник міського голови, секретар Київради Володимир Прокопів сайт Киевсовета

Підземний перехід, який з'єднає станцію метро "Виставковий центр" з виходом до Національного комплексу "Експоцентр України", з'явиться в 2020 році. Про це повідомив заступник міського голови, секретар Київради Володимир Прокопів, передає прес-служба відомства.

За словами Прокопова, Департамент транспортної інфраструктури КМДА повинен підготувати бюджетний запит на розробку відповідного проекту, щоб у наступному році розробити його і реалізувати в першу чергу. Повністю завершити підземний перехід планують до 2020 року.

Як зазначив Прокопів, прямий вихід з підземки до центрального входу Національного виставкового центру було передбачено ще в 2011 році, коли відкривали станцію метро "Виставковий центр", але проект так і не був реалізований.

Новини за темою: У Києві біля ВДНГ автомобіль на смерть збив пішохода на переході

"Наразі містяни мусять користуватися незручним шляхом. Адже щоб потрапити до ВДНГ, слід вийти з підземного виходу, перейти вулицю регульованим наземним переходом і знову спуститися в інший підземний перехід. Дехто обирає короткий шлях – просто через проспект, чим створює небезпеку на дорозі. Як наслідок – ДТП і травмування", - підкреслив Прокопів.

Як зазначив секретар Київради, питання про необхідність вирішення проблеми відсутності прямого виходу з метро до центрального входу Експоцентру піднімалося неодноразово. "Це вкрай необхідно, коли відвідуваність ВДНГ зросла до 2,7 млн осіб на рік", - додав він.

За словами генерального директора ВДНГ Євгена Мушкіна, бюджетна комісія Київради дала доручення профільному департаменту підготувати всі необхідні документи, щоб вже наступного року розпочати будівництво підземного переходу.

Наголошується, що всі витрати для зведення підземного переходу будуть враховані в міському бюджеті на 2019 рік.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів