У Києві демонтували тролей біля Арки дружби народів

Демонтаж завершено сьогодні вранці

Сьогодні, 7 червня, біля Арки дружби народів у Києві було демонтовано тролей. Про це повідомив народний депутат, радник мера Києва Дмитро Білоцерківець у Facebook.

Як пояснив депутат, демонтаж проводиться через численні скарги на недотримання заходів безпеки. Зокрема, проводиться перевірка факту падіння людини з атракціону: за словами Білоцерківця вдалося встановити, що власник тролею "купив" потерпілого, змусивши його заявити, що він впав з дерева. Тим часом у відкритому доступі є фото, на яких видно, як з потерпілого знімають обладнання.

Дмитро Білоцерківець

Другою причиною стала підготовка до будівництва в Києві канатної дороги, яка з'єднає Арку і Поштову площу через Труханів острів.

"Місто знаходиться в активній фазі проектування, а значить, скоро почнуться різні підготовчі роботи," - зазначив депутат.

Білоцерківець також нагадав, що право на розміщення тролею було продано в 2017 році за 250 тисяч гривень. Дозвіл на встановлення атракціону видавався строком на один сезон і за умови дотримання всіх правил безпеки. У цьому сезоні експлуатація тролею здійснювалася незаконно.

Мерія Києва ухвалила рішення демонтувати тролей біля Арки дружби народів 30 травня 2018 року.

Джерело: Дмитро Білоцерківець

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів