У Києві близько 50 ромів покинули тимчасове поселення на проспекті Палладіна

Зазначено, що порушень і конфліктів не зафіксовано

bessarabiainform.com

У Києві близько 50 ромів з'їхали з тимчасового поселення на проспекті Академіка Палладіна Святошинського району. Про це повідомила прес-служба Національної поліції. 

Зазначено, що порушень і конфліктів не зафіксовано. 

Згідно з інформацією, вчора, 6 червня, до чергової частини надійшло повідомлення про те, що за автозаправкою в лісопосадці люди, які там незаконно поселилися, на зауваження не реагують і кидають камені. На місце події приїхали поліцейські, але адміністратор заправки заявив, що ніяких конфліктів не було. 

Сьогодні, 7 червня, поліцейські знову отримали повідомлення від жителів тимчасового поселення про те, що їм загрожує небезпека.

"На місце події прибули співробітники Святошинського управління поліції, які виявили там стихійне поселення, у якому проживали близько 50 осіб. Представники поселення попросили забезпечити правопорядок, поки вони зберуть свої речі і поїдуть додому. Тож, коли на місце приїхали близько 50 активістів, поліція не допустила будь-яких порушень і конфліктів. На цей час жителі покинули тимчасове поселення, натомість лісівники разом із працівниками національного природного парку розбирають тимчасові споруди і наводять там порядок", - йдеться у повідомленні. 

Зазначимо, що перед цим представники "Нацдружин" опублікували в соціальній мережі відео, які анонсували розгін ромів, назвавши це "суботником". 

Раніше повідомлялося, що члени націоналістичної організації С14 розібрали і спалили табір ромів на Лисій горі в Києві. В організації заявили, що покинути парк ромів попросили у п'ятницю, 20 квітня. Частина людей націоналістів послухала, інша - покинула табір перед так званим "рейдом".

При цьому в поліції Києва заявили, що відомство не розслідує випадок спалення табору ромів на Лисій горі. Нещодавно голова столичної поліції Андрій Крищенко заявив, що на Лисій горі спалили не табір ромів, а залишене ними сміття. Він запевнив, що правоохоронці не допустять, щоб хтось розганяв тимчасові поселення ромів, якщо їх жителі не порушують закони.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів