Олексій Резніков.
З відкритих джерел

Київська міська державна адміністрація (КМДА) закликає власників готельного бізнесу не завищувати ціни на проживання в готелях під Євробачення-2017. Про це під час брифінгу в Держкомтелерадіо заявив заступник голови столичної адміністрації Олексій Резніков, передає прес-служба КМДА.

"Місто Київ було готове, готове зараз і буде готовим до того, щоб на високому рівні провести Євробачення. Ми виконали фінансову гарантію про виділення субвенції в 200 млн грн, з яких залишкові 165 млн будуть перераховані розпоряднику – НСТУ (Національна суспільна телерадіокомпанія України) до кінця місяця. Ми визначили необхідні роботи з благоустрою та невдовзі, як тільки дозволять погодні умови, почнемо їх виконання, те ж саме стосується ремонту доріг, а їх зараз одночасно 40 ремонтують вже, облаштування набережної тощо. Активна робота в частині безпеки, медичної галузі, просування тощо", – зазначив заступник голови адміністрації.

Новини за темою: У ЄМС попередила Україну про необхідність дотримуватися графіка підготовки і проведення "Євробачення"

Також він повідомив, що надходили скарги щодо необґрунтованого підвищення цін на проживання в готелях під час проведення в столиці Євробачення, і місто провело відповідні переговори з готельєрами.

"Хочу повідомити, що днями відбулася зустріч керівництва нашого Управління туризму з представниками готельного бізнесу. Серед іншого, обговорювалося необґрунтоване підняття цін на проживання під час проведення Євробачення-2017. Ми провели роз'яснювальну роботу, і представники бізнесу пообіцяли врегулювати дане питання та привести ціни до економічно обґрунтованих", – повідомив Резніков.

Він нагадав, що потенціал Києва в частині розміщення туристів у готелях сягає 19,5 тис. місць, при тому, що протягом двох тижнів місто очікує близько 20 тис. туристів. Крім того, ще близько 2 тис. місць у готелях у приміській смузі.

Новини за темою: Недоступний конкурс: Як (не) купити квиток на Євробачення

Квитки на Євробачення надійшли в продаж 14 лютого, їх вартість - від 8 до 500 євро. Усі квитки на фінал конкурсу були розпродані за 15 хвилин.

Зазначимо, 13 лютого команда організаторів Євробачення в Україні заявила про припинення роботи. У команді вважають, що запропонована нова структура управління конкурсом, відсутність прозорості та юридичних зобов'язань, зрив термінів проведення тендерів - заважають підготовці.

У свою чергу, до Національної суспільної телерадіокомпанії (НСТ) України підкреслюють необхідність активної підготовки до проведення міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2017", а "з'ясовувати стосунки" немає часу.

Євробачення-2017 пройде в Києві в травні на території Міжнародного виставкового центру на лівому березі. Фінал пісенного конкурсу заплановано на 13 травня.

Співачка Illaria і співак Rozhden вийшли у фінал національного відбору пісенного конкурсу Євробачення-2017. Перший півфінал національного відбору Євробачення пройшов 4 лютого. З восьми конкурсантів були відібрані співачка Тетяна Решетняк та гурт "Сальто назад". Третій півфінал відбудеться 18 лютого. 25 лютого відбудеться фінал національного відбору.

Новини за темою: Холодницький допустив розслідування можливої корупції при підготовці Євробачення-2017