КГГА

Київська міська державна адміністрація спростовує інформацію про прийом сміття зі Львова. Про це на пленарному засіданні Київської міської ради заявив заступник голови столичної адміністрації Петро Пантелєєв, пишуть "Українські новини".

"Був період, коли ми допомагали Львову, але зараз ні п'ятий полігон (полігон твердих побутових відходів у селі Підгірці, - ред.), ні завод "Енергія" львівське сміття не приймають", - сказав Пантелєєв.

Він допустив, що сміття може перевозитися по трасі "Київ - Львів".

Пантелєєв додав, що на приватній території на вулиці Тепловозній у Дарницькому районі Києва виявлена незаконна станція із сортування сміття. За даним фактом готуються відповідні документи для звернення в правоохоронні органи.

25 жовтня повідомлялося, що в Рівненській обл. поблизу м. Дубно перекинувся вантажний автомобіль MAN, який віз сміття зі Львова до Києва.

Як відомо, 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом під час гасіння пожежі стався обвал сміття. Мер Львова Андрій Садовий звернувся за допомогою до свого київського колеги Віталія Кличка. Той зі свого боку ініціював рішення про спалення частини львівського сміття столичним заводом "Енергія". Мер столиці заявив, що спалювання частини сміття зі Львова не чинить негативного впливу на екологічну ситуацію в Києві. 1 серпня Київ припинив приймати сміття зі Львова у зв'язку з початком планових ремонтних робіт на сміттєспалювальному заводі "Енергія".