У КМДА заявляють про намір найближчим часом владнати ситуацію з гарячим водопостачанням столиці

Для вирішення проблеми залучили Кабінет міністрів України

Микола Поворозник З відкритих джерел

Проблему з регулярним гарячим водопостачанням у Києві буде вирішено найближчим часом. Таке припущення в ефірі "112 Україна" висловив перший заступник голови столичної адміністрації Микола Поворозник.

За його словами, для вирішення проблеми залучили навіть уряд. 

"Я сподіваюся, що ми найближчим часом владнаємо цю історію, ми розділимо дві угоди, які має підписати "Київтеплоенерго" з "Нафтогазом", одна – це подача газу і надання послуги, щоб послуга була безперервною; друга – це визнання цих боргів і структура цих боргів", - пояснив він.

Нагадаємо, в Києві з кінця квітня і до 1 червня відключили гарячу воду у більшості районів через проведення гідравлічних випробувань та переукладення договорів на постачання газу.

У 2017 році столична влада вирішила припинити співпрацю з ПАТ "Київенерго", а весь його комплекс 1 травня поточного року був переданий новому підприємству - "Київтеплоенерго". Дане КП організовувало подачу тепла цієї зими у два столичних райони - Дарницький та Дніпровський. Ще в квітні у "Київенерго" заявили, що всі їх співробітники перейдуть на роботу до "Київтеплоенерго". Також повідомлялося, що комунальне підприємство успадкує дебіторську та кредиторську заборгованість компанії. Для повноцінної роботи "Київтеплоенерго" має укласти договори з НАК "Нафтогаз" на поставки природного газу. КП звернулося до НАК, однак отримало відмову. Таким чином, початок опалювального сезону 2018-2019 років виявився під загрозою.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів