У КМДА підрахували, скільки іноземних туристів відвідало Київ за перше півріччя 2018 року

Найчастіше до Києва приїжджають гості з Білорусі, Ізраїлю та США

З відкритих джерел

За перше півріччя 2018 року Київ відвідало 850 тис. іноземців, що на 24% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава Управління туризму та промоцій КМДА Антон Тараненко.

"850 тисяч іноземців за перші півроку відвідало Київ. Це на 24% більше, ніж у минулий період і на 26% - ніж у 2013 році", - зазначив він та додав відповідну інфографіку.

КМДА

Як бачимо, найчастіше до Києва приїжджають гості з Білорусі, Ізраїлю, США, Німеччини, Туреччини, Великої Британії, Азербайджану, Італії, Франції та Грузії.

"Гадаю, що можна казати про поступове "одужання" туристичної сфери міста й зростання іноземного потоку!", - резюмував Тарасов.

Нагадаємо, цьогоріч Київ став лідером серед 100 міст світу за своєю бюджетністю для туристів. Такі результати оприлюднила британська туристична компанія "Норра" у своєму дослідженні "100 місць світу для подорожі 2018 року: від дорогих до дешевих".

За підрахунками укладачів рейтингу, мандрівникові в Києві потрібно буде заплатити близько 64,79 фунтів стерлінгів за добу (близько 2,5 тис. грн). Крім Києва в економ-топ увійшли Анталія (Туреччина), Маніла (Філіппіни), Денпассар (Балі), Сіємреал (Камбоджа), Каїр (Єгипет).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів