Вихід зі станції метро "Лівобережна", Київ
Facebook КП "Киевский метрополитен"
Анонсований раніше ремонт вестибюлів станції метро "Лівобережна", який почнеться 18 лютого, завершиться 30 квітня цього року. На цей час вестибюлі почергово зачинятимуть для пасажирів. Про це повідомила прес-служба КМДА.

"Комунальне підприємство "Київський метрополітен" просить пасажирів спланувати свої маршрути та, за можливості, користуватися іншими станціями на час ремонту. Роботи виконуватимуть у рамках загальноміської програми підготовки до Євробачення-2017", - йдеться у повідомленні.

При цьому у підземці уточнили, що першим ремонтуватимуть вестибюль №2, який веде до приміської електрички. "Роботи триватимуть трошки більше місяця. Після чого цей вхід буде відчинено та зачинено інший", - повідомляється на офіційній Facebook-сторінці "Київського метрополітену".

Нагадаємо, комунальники мають намір оновити внутрішнє оздоблення найближчої до основного майданчика Євробачення станції, а також вдосконалити систему безпеки на ній.

Загалом під час проведення в Києві пісенного конкурсу "Євробачення-2017" місто облаштує для гостей і глядачів чотири розважальні зони, а також проведе низку мистецьких заходів. Крім того, з потеплінням у столиці почнуть у посиленому режимі ремонтувати дороги, прилеглі до основного майданчика конкурсу – Міжнародного виставкового центру.