У КМДА доручили главам районів до 15 лютого розробити плани запобігання підтопленням

Зараз у столиці розчищають зливову каналізацію та прибирають сніг

Gazeta.ua

У всіх районних державних адміністраціях Києві до 15 лютого мають розробити плани реагування на випадок інтенсивного танення снігу. Про це під час засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

"У місті затверджено спільний план заходів на випадок інтенсивного танення снігу. І голови районних державних адміністрацій в Києві зобов'язані опрацювати на місцях це питання, завчасно підготуватись і знати кожну проблемну територію в своєму районі. До 15 лютого мають бути розроблені плани реагування в районах. Тоді місто зможе ефективно реагувати на зміни погоди і танення снігу", - повідомив заступник голови КМДА.

За його словами, у Києві вже вжили заходів для боротьби з підтопленнями.

"На мосту Патона встановлені спеціальні мітки для відстеження рівня води. Усім відповідальним службам доручено контролювати ситуацію в межах своєї компетенції: КП "Плесо", КП "Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт" (СУППР), КК "Київавтодор", рятувальні служби - всі вони готуються до ймовірного інтенсивного танення снігу", - заявив Пантелєєв.

Новини за темою: У Києві майже 140 зон, де є небезпека зсуву, - КП "СУППР"

Заступник голови КМДА зазначив, що працівники КП СУППР стежать за прибиранням снігу зі зсувонебезпечних територій, щоб не допустити танення снігу і зволоження ґрунту на цих локаціях. КК "Київавтодор" розчищає столичні дороги, вивозить сніг і прочищає зливоприймачі, щоб забезпечити відхід води. Комунальні служби стежать за технічним станом зливостоків та каналізації, гідротехнічних споруд та насосних станцій. У Державній службі України з надзвичайних ситуацій в наявності є спеціальні пересувні насоси для відкачування води.

Нагадаємо, у понеділок, 25 січня, Київ накрив сильний снігопад. Місто паралізували великі пробки, тимчасово був заборонений в'їзд на територію столиці великовантажного транспорту. Боротьба з наслідками стихії тривала всю ніч.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів