У КМДА анонсували відновлення активних будівельних робіт на Подільському мосту найближчими днями

Столична влада розглядає кілька варіантів інвестиційного фінансування

skyandmethod.com

У найближчі дні на Подільсько-Воскресенському мосту будуть відновлені активні будівельні роботи, повідомив в інтерв'ю "Українським новинам" заступник голови столичної адміністрації Олександр Спасибко.

За його словами, даний інфраструктурний об'єкт є найбільшим і найбільш очікуваним у столиці. "Міст буде, в першу чергу, функціональним. Введення його в експлуатацію значно покращить транспортне сполучення з правим берегом Дніпровського та Деснянського районів, де проживають більше 700 тисяч киян. Довжина моста складе 10,2 км від вулиці Межигірської до бульвару Перова. На мосту буде 6 смуг, планована пропускна спроможність – понад 60 тис. автомобілів на добу", - повідомив чиновник.

Говорячи про те, чому найактивніше питання з добудовою мосту постало саме зараз, заступник голови адміністрації зазначив: "По-перше, ми розуміємо, наскільки місту необхідний ще один мостовий перехід. По-друге, чим далі відкладати будівництво, тим більше доведеться його відновлювати й, отже, тим більше буде потрібно інвестицій. Вже в найближчі дні відновлюємо активні будівельні роботи, на які в бюджеті передбачили 1,135 млрд гривень".

Новини за темою: На добудову Подільського мосту знадобиться 350 млн євро, - Кличко

За його словами, в нинішньому році необхідно завершити монтаж арки, з'єднати всі балки і підвісити міст на ванти (прямолінійні сталеві троси, - ред.), а також розпочати роботи на Лівобережній частині мостового переходу на територію Русанівських садів.

"Переговори з німецькою стороною знаходяться на етапі вирішення питання про фінансування. За результатами експертизи, міст перебуває в гарному технічному стані. Також було визначено, що прийняті проектні рішення відповідають європейській практиці. Німці оцінили витрати на добудову мосту. Була озвучена цифра в 350 млн євро", - заявив Спасибко, додавши, що зараз найважливішим моментом є пошук джерел фінансування.

"Добудувати міст можна, отримавши кредит чи на лізингових умовах, але оптимальне рішення в даний момент - це відновлення будівництва за рахунок міста, що ми зараз і робимо. Джерела фінансування - це також одне із завдань німецької сторони, вони займаються пошуком інвесторів або фондів. Ми зі свого боку повинні знайти джерела погашення цих кредитів", - заявив чиновник.

Новини за темою: Будівництво Подільсько-Воскресенського мосту розпочнеться вже цього року, - Кличко

Столична влада розглядає кілька варіантів інвестиційного фінансування. "По-перше, це може бути класична схема кредиту. По-друге, це може бути так званий зворотний лізинг, коли міст буде побудовано за рахунок інвестора і буде перебувати в його власності. А ми зобов'язані за 5-7 років його викупити назад. У такому випадку буде більш захищеною сторона інвестора", - пояснив він.

Нагадаємо, раніше Віталій Кличко говорив, що цей міст планують ввести в експлуатацію через 3 роки.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів