У Гостиному дворі після реконструкції розмістять Музей історії Києва, – Білоцерковець

За його словами, керівництво столиці вітає позитивне рішення суду і продовжує, виходячи з рішення Київради, відстоювати його передачу на баланс міста

Білоцерківець З відкритих джерел

Суд відібрав Гостиний двір у скандального забудовника. Про це народний депутат і радник мера Києва Дмитро Білоцерковець повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Мер Києва разом з громадою вже близько 7 років відстоює збереження Гостиного двору у власності Києва. В середу нарешті було винесено рішення Апеляційного суду на користь держави – Гостиний двір повернуто у власність Фонду держмайна", – написав народний депутат.

За його словами, керівництво столиці вітає позитивне рішення суду і продовжує, виходячи з рішення Київради, відстоювати його передачу на баланс міста.

"Ця перемога наближає нас до реалізації стратегічного плану – реконструкції Контрактової площі, яка повинна стати одним з головних об'єктів туристичної інфраструктури Києва. Місто готове прийняти на баланс і відновити Гостиний", – підкреслив радник Кличка.

Білоцерківець також повідомив, що одна з пропозицій – організувати в Гостиному дворі Музей історії Києва. Але, за його словами, спочатку потрібно пройти процедуру щодо передачі будівлі на баланс міста: це рішення Кабмін повинен погоджувати з іншими структурними підрозділами у відповідь на звернення Київради.

"Після передачі об'єкта на баланс міста необхідно затвердити концепцію використання об'єкта на рівні Київради. Її розробкою займаються заступники голови Київської адміністрації Олексій Резніков та Ганна Старостенко", – зазначив депутат.

Нагадаємо, що за минулої влади будівлю Гостиного двору з власності Фонду держмайна передали під будівництво торгового центру приватній структурі, яка довела об'єкт до аварійного стану.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів