Центр Києва завтра ввечері перекриють для всіх видів транспорту

У місті зустрічатимуть "Французьку весну"

Фото з відкритих джерел

Увечері в суботу, 1 квітня, кілька центральних вулиць Києва повністю перекриють для руху транспорту для проведення вистави-відкриття фестивалю "Французька весна". Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"1 квітня з 19:00 до 23:00 буде заборонено рух всіх видів транспорту по вул. Малій Житомирській, Софійській, провулку Рильському, Володимирському проїзду та вул. Володимирській (від вул. Ірининської до вул. Великої Житомирської) у зв'язку з проведенням фестивалю "Французька весна в Україні" на Софійській площі. Підписано відповідне розпорядження Київської міської державної адміністрації № 286", - йдеться в повідомленні.

У міськадміністрації зазначили, що громадський транспорт на час заходу змінить шлях прямування, щоб обійти місце проведення вистави.

Разом з тим у КМДА зазначили, що проїзд Хрещатиком 1 квітня з 19:00 до 22:00 буде дозволено. Однак у центрі будуть відключати зовнішнє освітлення - на Софійській площі та вул. Володимирській. Відбуватися це буде з 20:00 31 березня до 01:00 1 квітня та з 20:00 до 22:00 1 квітня.

Новини за темою: Організатори фестивалю "Французька весна" опублікували програму заходів у Києві

Нагадаємо, під час відкриття "Французької весни" у Києві на Софійській площі покажуть виставу "Галілео" з акробатичними трюками на висоті 30 м і світловими проекціями.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів