Центр Києва планують звільнити від холодильників біля МАФів

Відповідне рішення погодила постійна комісія Київської міської ради з питань бюджету

Наталка Макогон Facebook

Центр Києва планують звільнити від холодильників біля МАФів. Таке рішення погодила постійна комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, передає прес-служба столичної міськради.

Документ передбачає, що у центрі міста холодильники треба буде ховати всередині тимчасових споруд. Зазначають, що зараз більшість холодильників ставлять на тротуарах, що обмежує рух пішоходів.

Окрім того, пропонується, щоб право на встановлення МАФів виборювалося на торгах. У міськраді зазначають, що зараз планують розпочати із трьох районів: Дніпровського, Оболонського та Святошинського. По закінченню договорів оренди – нововведення розповсюдять і на решту 7 районів.

"Порядок проведення відповідних торгів буде затверджувати КМДА. Переможцем стане той суб’єкт господарювання, який запропонує найбільший щорічний розмір пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою. Що важливо, місто буде враховувати функціональне призначення споруд, що дозволить зберегти здорову конкуренцію у тій чи іншій сфері ведення бізнесу", - цитують голову постійної комісії Київради з питань бюджету Андрія Страннікова.

Новини за темою: У Києві правозахисники "розкололи" Арку дружби народів на підтримку політв'язнів

У форматних зонах 0,1 і 2 планують заборонити встановлювати холодильники на тротуарах Київська міська рада

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів