ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і сміттєспалювальний завод "Енергія" перейдуть в управління "Київтеплоенерго" сьогодні опівночі

Після того, як зафіксують покази газових лічильників підприємств, відповідні протоколи передадуть комунальному підприємству "Київтеплоенерго"

Фото з відкритих джерел

ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і сміттєспалювальний завод "Енергія" перейдуть в управління комунального підприємства "Київтеплоенерго" сьогодні після опівночі. Про це повідомляє прес-служба "Київенерго".

Сьогодні закінчується дія продовженого угоди між КМДА та "Київенерго" на управління енергосуб'єктами - ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 і сміттєспалювальним заводом "Енергія". Тому в 00:00, після фіксації показань газових лічильників підприємств, відповідні протоколи передадуть новому управителю - підприємству "Київтеплоенерго".

Нагадаємо, КМДА підписала угоду з "Київенерго" на управління цим энергокомплексом в 2001 році. Її дія закінчилася 31 грудня 2017 року, її продовжили відповідно до етапів передачі майна.

Спочатку в кінці опалювального сезону "Київтеплоенерго" передали тепломережі, котельні і районні теплостанції, а також перевели близько 4 тис. співробітників "Київенерго".

У ході другого етапу передачі в управління підприємству-наступникові перейдуть дві ТЕЦ і сміттєспалювальний завод.

Як повідомлялося раніше, в "Київтеплоенерго" стверджують, що не мають наміру зупиняти роботу ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 незважаючи на відсутність контракту з НАК "Нафтогаз". На даний момент шукають інші шляхи забезпечення ТЕЦ газом, один із варіантів - закупівля ресурсу в інших постачальників.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів