Табло зворотнього відліку в метро Києва: Комісія Київради погодила проект рішення

Далі проект розглянуть на пленарному засіданні Київради

Открытый источник

Комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку погодила проект рішення про встановлення у метро Києва табло зворотного відліку часу до прибуття потяга. Про це повідомляється на сайті Київміськради.

Далі документ мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

"Слід зауважити, що київська громада неодноразово звертала увагу влади на необхідність запровадження відповідного сервісу з інформування пасажирів метрополітену про очікуваний час прибуття потяга. Так, у 2015 році була зареєстрована відповідна електронна петиція, яка зібрала понад 10 тисяч голосів. Однак її було відхилено з мотивів відсутності належного фінансування", - зазначив співавтор проекту рішення, депутат Київради Святослав Кутняк.

Новини за темою: Можна розплачуватися карткою: У київському метро встановили банківські термінали

Обсяг коштів, необхідних для реалізації вказаної ініціативи, буде визначено після розробки проектно-кошторисної документації із встановлення на станціях київського метрополітену табло зворотного відліку часу до прибуття потяга на виконання цього проекту рішення.

Як повідомлялося, 3 серпня у Київраді зареєстрували проект про встановлення табло зворотнього відліку у метро. Згідно з проектом, до кінця 2019 року в метрополітені має бути встановлено інформаційну систему, яка дозволить бачити час до прибуття наступного потяга. Зазначається, що такі табло мають бути "встановлені над тунелями збоку прибуття потяга, окрім випадків, де конструкційні особливості станцій ускладнюють зчитування інформації з такого табло".

Новини за темою: У Києві наступного року планують провести ремонт 12 станцій метро

Нагадаємо, що кияни неодноразово зверталися до посадовців із проханням встановити в метро табло зі зворотним відліком. Петиція з таким проханням з'явилася на сайті Київради ще в 2015 році і зібрала необхідну кількість голосів. Проте через півроку комісія Київради з питань зв'язку та реклами відхилила прохання, визнавши проект занадто витратним.

 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів