Станція метро "Святошин" стане більш дружньою для всіх категорій пасажирів, – Дмитро Давтян

  • Заступник голови КМДА Дмитро Давтян під час інспекції реконструкції станції метро
    Заступник голови КМДА Дмитро Давтян під час інспекції реконструкції станції метро "Святошин" КМДА
  • Реконструкція станції метро
    Реконструкція станції метро "Святошин" КМДА
  • Реконструкція станції метро
    Реконструкція станції метро "Святошин" КМДА

Ремонтні роботи на станції метро "Святошин", як і планувалося, будуть завершені до вересня поточного року. Про це під час інспекції заявив заступник голови КМДА Дмитро Давтян. Він упевнений, що оновлена станція буде комфортнішою для всіх категорій пасажирів, пише прес-служба КМДА.

"Капітальний ремонт передбачає: встановлення п'яти ліфтів та підйомної платформи у переході для маломобільних людей, заміну дверей та облаштування проходів для візків, а також оновлення системи навігації для пасажирів маломобільних груп населення, – розповів Дмитро Давтян. – Крім того, на платформі та у вестибюлях станції буде облаштована тактильна плитка для пасажирів зі слабким зором. Якщо говорити про безпеку в цілому, встановлюються камери відеоспостереження на станції та у переходах".

Також на оновленій станції проводять ремонт, заміну облицювання та оздоблення стелі у підземних переходах біля станції. Буде підвищено рівень протипожежного захисту, встановлено енергозберігаюче освітлення, на платформі замінять лавки, а на самій станції – розмежувальні бар'єри та поручні.

"Зараз виконані роботи з демонтажу облицювальних матеріалів та обладнання (плитки на колійних стінах, у вестибюлі та у переході, турнікетів), проводяться підготовчі роботи до монтажу ліфтових шахт", – заявив заступник голови КМДА. Він також підкреслив, що роботи тривають за планом.

"Станція "Святошин" – пілотний проект переобладнання конструкції 1971 року під вимоги та норми сучасності. Доступність інфраструктури підземки для пасажирів усіх категорій – важливий напрям розвитку. Наразі повністю пристосованими для маломобільних груп є 12 станцій. Йде проектування рішень щодо ще 13-ти. Маємо завдання зробити всі станції такими за наступні три роки", – зазначив начальник КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів