Стало відомо щодо найбільш популярних станцій метро в Києві

Найбільш відвідуваними стали станції "Лісова", "Академмістечко" та "Вокзальна"

Открытый источник

Найбільш відвідуваними станціями столичного метрополітену стали "Лісова", "Академмістечко" і "Вокзальна". Про це 44.ua повідомили в прес-службі КП "Київського метрополітену".

Найбільш завантаженою залишається Святошинсько-Броварська лінія. Максимальний середньодобовий пасажиропотік спостерігається на станції "Лісова" (57,2 тис.), мінімальний - на станції "Дніпро" (3 тис.).

На Куренівсько-Червоноармійській лінії найбільший пасажиропотік на станції "Петрівка" (45,2 тис.), а найменший - на станції "Поштова площа" (8,7 тис.).

"За 8 місяців 2018 року найбільш популярними серед пасажирів метрополітену є три станції: "Лісова" (13,5 млн пас.), "Академмістечко" (13,4 млн пас.) і "Вокзальна" (13,2 млн пас.)", - розповіли в прес-службі.

Своєю чергою найменш популярними є станції "Дніпро" (660 тис. пас.), "Червоний хутір" (1,1 млн пас.) і "Гідропарк" (1,4 млн пасажирів).

Новини за темою: У Києві до 2020 року ремонтуватимуть ескалатори на станції метро "Арсенальна"

Нагадаємо, Комунальне підприємство "Київський метрополітен" повторно оголосив тендер на будівництво ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар на 5,993 млрд грн.

Раніше повідомлялося, що КМДА затвердила проект будівництва нової ділянки метро, який з'єднає станцію "Сирець" і житловий масив Виноградар. Згідно з планом, вартість проекту становила 6,3 млрд грн.

Було оголошено тендер, однак згодом його скасували на підставі "неможливості усунення порушень, які виникли внаслідок виявлених порушень законодавства з питань публічних закупівель".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів