Сім київських пляжів отримали цього року відзнаку "Блакитний прапор"

Перший прапор підняли на пляжі "Дитячий"

фото из соцсетей

У поточному купальному сезоні 7 з 13 київських муніципальних пляжів отримали відзнаку "Блакитний прапор" – міжнародний екологічний сертифікат, символ сталого розвитку, який видають на підставі рішення незалежного міжнародного журі. Про це в ефірі "112 Україна" повідомила кореспондент телеканалу.

"Столиця готова до пляжного сезону. Цьогоріч 13 муніципальних пляжів, 17 зон відпочинку, 25 пунктів безпеки облаштовано на пляжах, і 150 лайфгардів будуть стежити за безпекою і порядком. Сім пляжів претендували на міжнародну екологічну відзнаку, сертифікат, який має назву "Блакитний прапор", і усі сім їх отримали", - розповіла кореспондент.

За її даними, першими "Блакитний прапор" отримали пляжі "Дитячий", "Золотий", "Пуща-Водиця", а лише кілька днів тому свої відзнаки отримали "Венеція", "Молодіжний", "Галера" та "Веселка".

Новини за темою: На п'яти київських пляжах виявлено кишкову паличку

"Зони відпочинку і пляжі – різні речі: на пляжах можна заходити у воду, а в зонах відпочинку спеціалісти не рекомендують. У Дніпровському районі найбільше пляжів – 9, Оболонський і Деснянський район є наступними в рейтингу, а в Дарницькому, Святошинському, Подільському та Солом’янському районах є зони відпочинку", - підсумувала кореспондент.

Нагадаємо, торік у Києві відзнаку "Блакитний прапор" отримали три пляжі – "Дитячий", "Золотий" і "Пуща-Водиця".

Новини за темою: На київські пляжі висипали 10 тис. тонн піску, - комунальники пояснили навіщо

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів