Щоб не платити зарплати: У Києві роботодавці звільняють призовників заднім числом

Раніше повідомлялося, що в Києві від призову на військову службу ухиляється понад 23 тис. осіб

Фото з відкритих джерел

У Києві деякі роботодавці звільняють співробітників призовного віку заднім числом, щоб не зберігати за ними робочого місця та не платити зарплати. Про це на прес-конференції повідомив військовий комісар Київського військового комісаріату Сергій Клявлін, передає Уніан."Є випадки, коли призовників, які отримують повістку на призов для проходження строкової служби, роботодавці звільняють заднім числом для того, щоб не зберігати за призовником робоче місце, не виплачувати йому середньостатистичної зарплати", - зазначив Клявлін, додавши, що це переважно стосується приватних підприємств.

Наголошується, що наразі Київським військовим комісаріатом проводиться перевірка підприємств щодо дотримання трудових прав призовників. За результатами перевірки буде опубліковано назви підприємств-порушників.

Раніше повідомлялося, що в Києві ухиляються від призову на строкову військову службу 23 тис. 494 людини. Як відомо, 1 жовтня в Україні стартувала осіння призовна кампанія, яка триватиме до 31 грудня.

Нагадаємо, указ президента України Петра Порошенка про терміни звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та строки проведення призовів у 2018 році 10 вересня було внесено зміни, зокрема до ст. 2 указу від 15 лютого 2018 року. Згідно з новими термінами, осінній призов громадян України на строкову військову службу буде продовжено до грудня 2018 року замість листопада, зазначеного в первісній версії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів